Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/msvekola/public_html/baglan.php on line 393

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/msvekola/public_html/baglan.php on line 394
ÇALIŞMA KOŞULLARIMIZ

ÇALIŞMA KOŞULLARIMIZ

EKOLAY MATBAA BASKI VE TASARIM AJANSI ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

EKOLAY CREATIVE; Müşterilerine daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için bugüne kadar gerçekleştirdiği ikili ilişkilerinde çalışma şekli olarak aşağıdaki maddeleri benimsemiştir.

Amacımız: Müşterilerimizin ve ajansımız arasında şeffaflık yaratarak daha rahat çalışma ortamı sağlamaktır.

 

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

1-      Yapılacak olan baskı veya web çalışmalarında işin onayı ile birlikte toplam tutarın %50’si ön avans olarak alınmaktadır.

2-      Yapılacak olan baskı veya web çalışmalarında tasarım müşteriye internet ortamında ve gerekli görüldüğü durumlarda çıkış olarak verilir kontrolü sağlanır firma kaşesi ile onayı alınır.

3-      Onayı internet ortamında ya da örnek demo çıkışında “ONAYLADIM” ifadesi / ibaresi alınmadan baskıya sokulmamaktadır.

4-      Onayı alınan çalışma o gün içerisinde baskıya gönderilmektedir. Vaktinden sonra yapılacak düzeltme ve ya değişikliklerden ajansımız sorumlu değildir.

5-      İş tesliminde geri kalan bakiye kapatılmalıdır. Ödemesi kapatılmayan işler TESLİM EDİLMEZ.

6-      Baskıya gönderilen işlerde eksik adet, baskı hataları, renk bozuklukları, yazı ve font kaymaları, yanlış kesim durumlarında ücretsiz olarak hatalı ürünler tekrar baskıya sokulmakta ve müşteriye teslim edilmektedir.

7-      Yapılacak olan çalışmaların vektörelleri ajansımız tarafından saklı tutulmakta ve tasarım ücreti karşılığında tüm dosyaları ile birlikte müşteriye verilmektedir. Aksi takdirde çalışmaların vektörel halleri müşteriye verilmemektedir.

8-      Yapılacak olan tasarım çalışmalarında bahsi geçen kampanyalar, vaadler, görsellerden işi veren firma sorumludur. Doğabilecek telif haklarından ajansımız sorumlu tutulmaktadır.

9-      Yapılacak olan baskı çalışmanda baskıdan çıkıp teslim süresini geçer ve müşteri mağdur durumda kalabilme ihtimali de düşünüldüğünden işin toplam bedeli kadar ücreti müşteriye (İş Veren’e) eksiksiz iade edilir.

10-   İş bu açıklamalar neticesinde İşi Alan (MARKAGRAF) ile İş Veren yukarıdaki maddelerde mutabık kalmış sayılmaktadır.