İZMİR KARTVİZİT BASKI TASARIM KONAK MATBAA

İZMİR PETSHOP KARTVİZİT BASKI / SIVAMA KABARTMALI KARTVİZİT 

İzmir başta olmak üzere Petshop kartvizit tasarım ve baskı çalışmalarımız tüm sektörlere uygun tasarım desteği ile hazırlanmakta ve baskı işlemine alınmaktadır.

PETSHOP KARTVİZİT baskı konusunda farklı alternetif kartvizit özelliklerine göre Standart Selefonlu Kartvizit, Sıvama Kartvizit, Kabartma Laklı Kartvizit, Şeffaf Kartvizit gibi farklı özelliklerle de hizmet vermekteyiz.

SIVAMA KARTVİZİT ÖZELLİKLERİ

Ebat: 86x54mm.

Kalınlık: 700gr. - 720gr. - 800gr.

Kabartma: Çift Yönlü Kabartma

Varak: Altın - Gümüş - Bakır

Lak: Çift Yönlü Lak

Baskı Adeti: Min. 1000

Baskı Süresi: Max. 5-6 İş günü

Tüm istek ve görüşleriniz için WhatsApp: 0546 416 9011 yada info@ekolaymatbaa.com mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

 Örnek Çalışmalarımızı görmek için TIKLAYINIZ

 

Etiketler:

izmir petshop kartvizit baskı, petshop kartvizit örnekleri, izmir pet shop kartvizit tasarım, izmir matbaa, konak matbaa, bornova matbaa, izmir grafik tasarım, karşıyaka kartvizit baskı, bayraklı kartvizit baskı, izmirşeffafkartvizit baskı, izmir kartvizit baskı, izmir sıvama kartvizitbaskı, kartvizit fiyatları izmir, kemeraltı matbaa, matbaa izmir, ucuz kartvizit izmir, acil kartvizit izmir, manisa kartvizit baskı, marmaris kartvizit baskı, aydın kartvizit baskı, uşak kartvizit baskı, muğla kartvizitbaskı, antalya kartvizit baskı

DİĞER TAVSİYELER